У селі Петрове облаштували один з дворів

Величезна парковка, сучасний дитячий майданчик та альтанки для відпочинку. Саме так виглядає новий двір на вулиці Литвинова, що у селі Петрове.

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат компанії Метінвест та Петрівська громада осучаснили один з дворів на Вулиці Литвинова, що у селі Петрове. За останні п’ять років вони облаштували близько десяти будинків на вулицях Литвинова, Центральній та Святковій.

«Спочатку замінені каналізації, частково ми вставили вікна у під’їздах, і продовжуємо це робити. Покрівлі ми тут робили на цих будинках, ну а потім уже благоустрій цих територій, дитячий майданчик, альтанки, лавочки, плитка, стоянки та зони для відпочинку», — коментує голова Петриківської сільської ради Світлана Тилик.

Центральний комбінат — давній партнер Петрівської громади. За підтримки компанії Метінвест за роки співпраці у селах відремонтували районну лікарню, побудували нові фельдшерсько-акушерські пункти, створили спортивні й інфраструктурні об’єкти, відновили будинок культури та привели до ладу місцеву набережну.

«З 2014 року ми спільно вирішуємо завдання щодо благоустрою громадських просторів у селищі. Відчувається увага керівництва громади Світлани Олександрівни Тилик, її команди та депутатського корпусу у цій роботі. Петрово упорядковується не лише у дворах, а й у багатьох куточках селища. Це приємно відзначити. Це та робота, яку, я впевнений, поза всяким сумнівом, позитивно оцінять люди. Це те, що потрібно кожному з нас», — розповідає генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Координує виконання ремонтних робіт громадська організація “Криворізька фундація майбутнього”.

«При розробці планів розвитку потрібно детально розглянути всі нюанси, всю унікальність населеного пункту, і визначити питання, які потрібно вирішувати насамперед. Ми продовжуємо співпрацювати з бізнесами задля створення комфортних умов проживання петрівчан, і взаємодіємо із громадою щодо питань, які потребують вирішення. Таким чином, ми разом із партнерами ЦГЗК і Петрівською селищною радою робимо все для комфорту петрівчан всіх верств населення», — коментує директорка ГО “Криворізька Фундація майбутнього” Олена Лещенко.

Нагадаємо, компанія Метінвест реалізує програми соціально-економічного партнерства у Петрівській, Широківській, Карпівській, Новолатівський, Глеюватській сільських громадах. З 2021 року Центральний ГЗК підтримує розвиток новоствореної Лозуватської громади.

Реклама

Валерія Заярна
Валерія Заярна Кореспондентка. Загалом у журналістиці працюю близько двох років. Улюблені теми: спорт і кримінал 👮‍♀️🚓, але часом волію і щось лайтовіше. Наприклад, тема мистецтва: концерти, картинні галереї.

Реклама