У селі Олексіївка почали ремонтувати зруйновану переправу

У селі Олексіївка почали ремонтувати зруйновану переправу - фото 1

Відбудують зруйновані секції та зміцнять увесь міст. У селі Олексіївка почали ремонтувати зруйновану переправу. Зараз там працює близько сотні людей та спецтехніка. Скільки грошей витратять на ремонт та коли мостом знову можна буде їздити?

20 травня. У селі Олексіївка, що в Нікопольському районі, обвалився міст. Переправою в цей час рухалася фура. Вантажівка зависла над водою. Водій не постраждав.

На річці Чортомлик працює шість кранів, інша спецтехніка та близько сотні людей. Підрядник запевняє: роботи йдуть за графіком, хоч виникають певні труднощі.

«Ведуться роботи паралельно на всіх опорах. Ми знаходимося на водоймі. А на водоймі є своя техніка безпеки, вітряні навантаження. Не можна працювати плавкранами. Щоб працювати на двох берегах, необхідно перевозити техніку важку. Нам доводиться її перевозити альтернативними шляхами», — розповідає Якуб Емірасанов, головний інженер компанії-підрядника.

Через річку автівки рухаються понтонним мостом. Машини пускають у реверсному порядку. І так вже майже півроку. Водії кажуть: швидко переїхати з одного берега на інший не вдається. Тож дуже чекають відкриття зруйнованої переправи.

«Частенько буває, що треба проїхати, а проїхати неможливо. Стоїш», — ділиться водій Вадим.
«В сторону Нікополя коли їдемо, то ще куди не йшло, а ось назад — важкувато. А єдина об'їзна — це через села, Старозаводське. Але там така дорога, що взагалі неможливо їхати. Хотілося, щоб швидше доробили», — розповідає водій Іван.

Відновлений міст буде близько ста шістдесяти метрів завдовжки і стоятиме на чотирьох опорах. Старі укріплення не залишатимуть.

«Зараз у нас встановлюються дві опори. З берега можна їх побачити. І дві опори, які будуть вбудовані у цій річці. Очікувана вартість цього моста становить 488 мільйонів гривень», — повідомляє Олександр Коломійцев, заступник начальника служби автомобільних доріг в області.

Далі на опори покладуть металеві конструкції, а вже на них — плити. Відкрити проїзд мостом у Службі автодоріг обіцяють наприкінці грудня.

Реклама