У Самарському районі Дніпра виникли проблеми з громадським транспортом

18 лютого, 18:55
У Самарському районі Дніпра виникли проблеми з громадським транспортом - фото 1

Жителі ж/м “Придніпровськ” чекають єдиний транспорт до центру Дніпра (автобус № 35) у 2–4 рази довше, ніж зазвичай.

Сергій працює водієм уже 10 років. За кермом своєї 35-ї, — каже, — нещодавно. Запевняє, що протягом дня та у години пік їздить з однаковими інтервалами. Але люди все одно кажуть про недотримання інтервалів руху — вони можуть чекати і по 20, і по 40 хвилин. Чому так — лише здогадуються. Одні стверджують, що погода підводить, інші впевнені, що все через нового перевізника.

«Раніше, при старому перевізникові, було по 10–12 машин. А зараз менше, і місць менше», — розповідає жителька ж/м “Придніпровськ” Любов Хабова.


Нового перевізника на цей маршрут обрали восени минулого року. Голова профспілки автомобілістів Михайло Тонконогий каже: відтоді й почалися проблеми. Аби змінити перевізника, люди створили петицію на сайті Дніпровської міської ради і вже мають 244 голоси з трьох тисяч необхідних. Натомість у мерії запевняють: затримки стаються через морози та сніг. Техніка замерзає, тож доводиться знімати автобуси з маршруту.

«Кількість сходів автобусів досить велика, і резервних не вистачало. Зараз додали техніку з інших маршрутів і навіть міст», — заявив спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.


А керівник компанії-перевізника додає: цієї зими підводить не лише погода і техніка, а й люди. Нібито самі водії навмисне затягували інтервали між автобусами.
Повноцінно повернутися до інтервалу у 10–15 хвилин обіцяють до наступного тижня.

Поділитися: