У річці на Дніпропетровщині знайшли тіла двох зниклих чоловіків (ФОТО 18+)

Знайшли тіла зниклих чоловіків - фото 1
Знайшли тіла зниклих чоловіків

У Петропавлівці на Дніпропетровщині знайшли тіла двох зниклих чоловіків, що потонули у річці Бик.

Відтоді, як вони зникли, минуло вже два місяці. Це сталося ще на початку січня. Працівники поліції проводили пошуки, але річка була вкрита льодом і знайти зниклих було неможливо. Зараз, коли крига скресла було оголошено чергові пошуки. Цього разу чоловіків знайшли.

Реклама

До пошуку разом з працівниками поліції Петропавлівського відділення №4 доєдналися поліція Межівського №3 і Першотравенського відділень поліції. Поліцейські спільно зі співробітниками Петропавлівського ДСНС і Петропавлівського УТМР та за участі добровольців розпочали пошуки.

Тіла загиблих чоловіків знайшли у річці Бик - фото 162319

Тіла загиблих чоловіків знайшли у річці Бик
PETROPAVLIVKA.CITY

Місце, де сталася трагедія - фото 162320

Місце, де сталася трагедія
PETROPAVLIVKA.CITY

«У ході пошуків на дні річки Бик поблизу містка, на відстані близько 400 метрів в бік центрального пляжу, виявили цих двох чоловіків. Першочергових видимих слідів насильницької смерті на тілах не видно. Тіла осіб впізнавані. Викликаний судовомедичний експерт з смт. Межова, який проведе огляд, після чого дані тіла будуть доставлені до Межівського СМЕ. Експертиза покаже: чи це була насильницька смерть, чи настала в ході утоплення або переохолодження», - розповідає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Петропавлівського відділення №4 Синельниківського ВП Олександр Дулінов.

Реклама