У районі живуть 400 тисяч осіб: Кам'янська РДА тепер із новим керівником

08 квітня, 14:58
Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження – головою Кам'янської райдержадміністрації призначено Олега Гапіча.

Із новою посадою керівника РДА привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«П'ять із семи новостворених районів Дніпропетровщини вже мають голів РДА. Зокрема і Кам’янський. Там живуть 400 тисяч осіб», – зазначив Володимир Орлов.

Олег Гапіч каже, що на новій посаді буде дотримуватися загальнодержавного курсу. Зокрема в розвитку доріг і соціальної інфраструктури.

Досвіду, запевняє, має більш ніж достатньо. Майже все життя працює в органах державної влади. У 2015-2019 роках очолював Криничанську РДА. Тепер цей район увійшов до складу новоствореного Кам’янського.

«Якісно і плідно співпрацюватимемо з громадами. Особлива увага – соціально-економічному розвитку. Завдання номер один – вирішити проблему водопостачання. На порядку і екологічні питання. Адже на території району багато промислових підприємств», – розповів Олег Гапіч.

На Дніпропетровщині замість 22 районів створили сім. Зміни – частина загальнодержавної реформи децентралізації. На призначення нових голів чекають ще два райони області: Дніпровський і Павлоградський.

На фото: Олег Гапіч - фото 165112

На фото: Олег Гапіч
ДніпроОДА

Раніше ми повідомляли, що Президент Зеленський призначив голову Кам'янської РДА.

Джерело: ДніпроОДА
Поділитися: