У П’ятихатках завершать капремонт дитсадка № 2 "Ластівка"

У П’ятихатках завершать капремонт дитсадка № 2 "Ластівка" - фото 1

Дніпропетровська облдержадміністрація вже оголосила тендер на пошук нової підрядної організації.

Про це повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко.

«П’ятихатський садочок “Ластівка” тривалий час стояв недобудованим. Днями оголосили тендер у системі “ProZorro” для завершення ремонтних робіт на об'єкті. Залишок кошторисної вартості становить 4,7 мільйони гривень. Після проведення усіх тендерних процедур нова підрядна організація нарешті приведе дошкільний заклад до ладу. Оновлений садочок буде комфортним і затишним та відповідатиме усім сучасним стандартам», — зазначив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації.


Підрядники завершать ремонт внутрішніх приміщень, встановлять протипожежні вікна і двері, оздоблять фасад будівлі, облаштують навколишню територію та встановлять дитячий майданчик. Після завершення ремонту у "Ластівці" зможуть розміститися чотири групи кількістю у 75 дітей.

Нагадаємо, раніше в області стартував ремонт ділянки траси “Знам’янка–Луганськ–Ізварине”. Цей відрізок уже другий. Зараз у розпалі роботи на ділянці у 45 кілометрів — між Дніпром та Криничанським постом поліції.

Також у парку ім. Писаржевського завершився капітальний ремонт центральної алеї. Алею передусім розширили, а також змінили її пластику – підняли рельєф за рахунок зелених пагорбів.

А ще у Дніпрі після ремонту запрацювало відділення Центрального управління соцзахисту. Оновлене відділення знаходиться на проспекті Героїв, 40.

Реклама

Реклама