У П’ятихатках після капремонту відкрився дитячий садок

23 вересня, 10:03
Актуально
Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

П'ятихатському дитсадку "Ластівка" — 60 років, і за понад пів століття його нарешті реконструювали.

Це перший день у дитячому садку для трирічного Єгора. Мати веде сина за руку та хвилюється більше за нього. Утім дитина у нове приміщення заходить спокійно. Посміхається. Хлопчику тут уже все подобається.

«Я прийшла з ним на екскурсію до групи. Йому дуже подобається. Я не чую, що він плаче. Дуже емоції заповнюють... Там дуже яскраво... Наскільки тепло, що дитяча енергія переповнює», — говорить мама хлопчика Марина Білова-Бідна.

А от 5-річний Микола — дитсадовець із досвідом. Хлопчик перейшов сюди з іншого садочка. Каже: у цьому йому подобається більше, бо тут красивіше.

Після ремонту заклад не впізнати, кажуть самі вихователі. Будівля з новими вікнами та покрівлею, утепленим різнокольоровим фасадом. Окрім груп, повністю оновили харчоблок. Привели до ладу і подвір'я. Там тепер дитячі майданчики з каруселями й гойдалками.

«Усе стало більш затишно, зручно. Діткам подобається. Я тут працюю 13 років, змін дуже багато: фасад, вікна, які були ще з радянського часу», — говорить вихователька старшої групи Наталія Пацько.
«Оновлюємо соціальну інфраструктуру регіону за програмою Президента України "Велике будівництво" Осучаснили дитсадок, капітальний ремонт вперше за 60 років. Всередині теплі і затишні ігрові для кожної з чотирьох груп», — говорить заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

"Ластівка" — це єдиний дитячий садок у північний частині П’ятихаток. Тут готові прийняти 75 вихованців. Та поки сюди ходить 20.

Реклама

Раніше ми писали про те, що дніпрянка передала до музею з десяток старовинних речей.

 

Реклама