У приватному пансіонаті сталася пожежа: загинуло 5 людей

Фото: ДСНС у Дніпропетровській області - фото 1
Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

У Дніпрі горів приватний будинок для літніх людей. За попередньою інформацією, в одній з кімнат пансіонату трапилося коротке замикання.

16 листопада, приблизно о 10:32 в приватному будинку для осіб похилого віку на вулиці Русанівська в Центральному районі міста Дніпро виявили п’ятьох мертвих жінок віком від 75 до 89 років. На місце події викликали правоохоронців та фахівців ДСНС.

За попередньою інформацією, в одній із кімнат на другому поверсі будинку, де були виявлені загиблі, трапилося коротке замикання. Внаслідок цього загорілася електропроводка.

У приватному пансіонаті сталася пожежа: загинуло 5 людей - фото 199369

Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

За попередньою версією, жінки отруїлися чадним газом. Тіла загиблих направлено на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.

У приватному пансіонаті сталася пожежа: загинуло 5 людей - фото 199370

Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

За словами заступника міського голови Едуарда Підлубного, заклад був приватним, та про його діяльність ніхто у місті та області не знав.

«Міська влада вживає всіх заходів для того, щоб люди, які залишилися живими в цьому приміщенні, не ночували в цій будівлі. Наразі фахівці наші сидять на телефонах, зідзвонюються з родичами цих людей. Ми робимо все, щоб їх забрали назад у сім'ю. Тих, хто не зможе сьогодні протягом доби, ми все одно в тій будівлі не залишимо і знайдемо місце, де вони зможуть отримати ночівлю, притулок і затишок», — запевнив заступник міського голови Едуард Підлубний.

Поліцейські затримали адміністратора закладу. В рамках розслідування будуть призначені необхідні експертизи. Наразі слідчі дії тривають.

У приватному пансіонаті сталася пожежа: загинуло 5 людей - фото 199368

Фото: ДСНС у Дніпропетровській області

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама