У працівника Дніпровського апеляційного суду підтвердили коронавірусну інфекцію

У працівника Дніпровського апеляційного суду підтвердили коронавірусну інфекцію - фото 1

Хворий лікується в інфекційній лікарні, а в будівлі суду проводять дезінфекцію.

У Дніпрі в одного з помічників судді Дніпровського апеляційного суду підтвердили коронавірусну інфекцію. Про це написали на сайті Судової влади України.

Як стало відомо, у помічника судді лабораторно діагностували Covid-19, після чого його направили до Дніпропетровської інфекційної лікарню № 21.

Через те, що у стінах будівлі суду була інфікована людина, там проводять дезінфекцію приміщень, а також тестування співробітників.

«Усім працівникам Дніпровського апеляційного суду рекомендовано вжити заходів для самоізоляції в разі наявності щонайменших ознак захворювання, невідкладно повідомити про стан свого здоров'я відповідального медичного закладу і безпосереднього керівника за місцем роботи», — написали на сайті Судової влади.


Раніше ми писали про незаконну зброю в Дніпропетровській області: арсенал надсилають поштою і поширюють через "закладки".

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама