У Польщі планують вимагати негативний тест на COVID-19 при в’їзді до країни

23 лютого, 12:07
У Польщі планують вимагати негативний тест на COVID-19 при в’їзді до країни - фото 1

Нові правила можуть затвердити вже цього тижня.

Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на видання “Niezalezna”, про плани запровадити в’їзд до країни з негативним тестом на коронавірус заявило керівництво Міністерства охорони здоров’я Польщі.

«Ми розглядаємо можливість упровадження системи, згідно з якою перетин нашого кордону, особливо південного, був би можливим у випадку надання негативного результату тесту на коронавірус», — сказав заступник міністра охорони здоров'я Польщі Вальдемар Краска.


Цю інформацію іншому польському ЗМІ підтвердив і міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський. За його словами, людині з негативним результатом тесту на SARS-CoV-2/COVID-19 не доведеться проходити карантин після в’їзду до країни.

«Прикордонники заявляють, що для досягнення цієї оперативної спроможності на окремих прикордонних пунктах потрібно приблизно 48 годин. Так що, я думаю, що до кінця тижня це стане фактом», — розповів Адам Недзельський.


На запитання про те, що буде з тими, хто працює закордоном і щодня їздить на роботу, міністр охорони здоров’я Польщі відповів, що це рішення має бути дуже добре опрацьоване.

«Але в цілому це тестування буде нормою. Подивимося, чи допустимо ми будь-які винятки щодо цього», — додав Недзельський.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні за 22 лютого коронавірусну інфекцію підтвердили у 4182 осіб. Найбільше випадків зараження коронавірусом за минулу добу зареєстрували в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Також Україна зареєструвала вакцину проти COVID-19 "AstraZeneca".

А ще у Дніпропетровській області за 22 лютого COVID-19 діагностували у 126 осіб.

Джерело: Європейська правда
Поділитися: