У поліції і міськраді підбили підсумки Дня міста в Дніпрі

У поліції і міськраді підбили підсумки Дня міста в Дніпрі - фото 1

Півтори тисячі правоохоронців стежили за безпекою у День Дніпра. Це поліцейські, муніципали, нацгвардія й охоронні фірми. Загалом за вихідні патрульні отримали 800 викликів.

Серед них більш ніж півсотні — це постанови за розпивання алкоголю. Утім надзвичайних випадків під час святкування практично не було, кажуть правоохоронці. Із жителями проводили бесіди.

«У воді поліцейські побачили чоловіка, на щастя він був живий. Його витягли, доправили до берега. 35-річний громадянин не мав травм, тільки мав ознаки алкогольного сп'яніння. Патрульним пояснив, що стрибнув з мосту тому що було жарко. Але швидка шпиталізувала чоловіка з попереднім діагнозом переохолодження», — сказав речник патрульної поліції в області Павло Карманов.

360 тонн сміття. Саме стільки непотребу вивезли після святкування Дня міста, кажуть у мерії. Утім тотального бруду — не було. Для прибирання задіяли 350 робітників та 76 машин.

«Прибирання ми розпочали об 11 годині вечора 11 вересня і закінчили о 2-й годині ночі. Дуже багато було сміття принесено мешканцями до контейнерів, за що їм велика подяка, не так багато залишено на проїжджій частині, на зеленій зоні», — сказала начальниця управління міського департаменту благоустрою та інфраструктури Світлана Літвінова.

Реклама

Читайте також: У ДНУ розпочали “третю хвилю” вакцинації.

Реклама