У Покровському завершується реконструкція найбільшого в районі ліцею

У Покровському завершується реконструкція найбільшого в районі ліцею - фото 1

Підрядники вже виконали понад 85% запланованих робіт.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Покращуємо соціальну інфраструктуру регіону. Оновлюємо існуючі та зводимо нові стадіони, дитячі садочки, школи. Зокрема, обласним коштом модернізуємо ліцей у Покровському. Об’єкт - частина програми президента України “Велике будівництво”. Сучасний, теплий і комфортний заклад освіти - не лише для місцевих учнів, а й мешканців сусідніх населених пунктів. Верхні два реконструйовані поверхи експлуатуються, школярі там вже навчаються», – зазначив очільник області.


Будівлі ліцею понад 40 років, за весь час існування у ній жодного разу не проводили капітальний ремонт. Зношені комунікації та система опалення потребували заміни, дах – перекриття, а стіни – утеплення. Під час реконструкції всі інженерні мережі оновили і були встановлені енергоощадні вікна. Нову покрівлю зробили з профнастилу. Ззовні стіни оздобили навісною вентильованою фасадною системою.
Нині будівельники працюють на першому поверсі. Там вони вже виконали демонтажні роботи, залили підлогу бетонною стяжкою і перейшли до внутрішнього оздоблення - почали обшивати стіни гіпсокартоном, а далі шпаклюватимуть та фарбуватимуть. Стелю заплановано зробити підвісною.

«Ще до канікул діти сіли за парти в реконструйованій частині ліцею. Робили селфі на фоні оновлених стін, з цікавістю все розглядали, обживалися. Кожен поверх в нас різного кольору. На третьому навчальні класи бузкові, на другому - ніжного м’ятного кольору. Залишилося лише перший поверх довести до ладу. Робітники працюють активно, аби якнайшвидше закінчити об’єкт», – розповіла директорка ліцею Людмила Каліберда.


Також за рахунок обласного бюджету та державної субвенції до закладу вже придбали меблі в усі класи і їдальню, а ще - мультимедійне обладнання, комп’ютери і крісла в актову залу.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Решетилівській трасі облаштовують мостове полотно дворівневої розв’язки.

Реклама