У Покровському реконструюють ліцей

У Покровському реконструюють ліцей - фото 1

Там виконали вже понад 60% робіт.

Зокрема повністю завершили корпус № 2 початкової школи. Все це в межах національного проєкту “Велике будівництво”. Про це повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ліцей у Покровському матиме яскравий сонячний колір. На його оновлення з нетерпінням чекає вся громада. Особливо діти. Адже корпуси школи не знали капітального ремонту понад сорок років. Після модернізації навчальний заклад буде сучасним та комфортним», — зазначили у департаменті капітального будівництва.


Школу у Покровському оновлюють для понад 700 дітей. Уже завершили роботи з улаштування фасаду в основному корпусі школи. Утеплили цоколь, встановили нові енергозберігальні вікна, замінили систему опалення. На половину виконали капітальний ремонт покрівлі. Щойно робітники закінчать перекривати дах — вони перейдуть до внутрішніх оздоблювальних робіт.
Також при вході у ліцей облаштують пандус та встановлять спеціальний підйомник для людей з інвалідністю.
Завершити будівництво планують цього року. Кошторисна вартість об’єкту — майже 57 мільйонів гривень.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Іларіоновому будують дитсадок за програмою "Велике будівництво". Вже готовий каркас будівлі, зараз у розпалі — внутрішні роботи.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама