У Покровському ліцеї оновлюють стадіон

Міні-футбольне поле - фото 1
Міні-футбольне поле

На території ліцею планують облаштувати міні-футбольне поле, ігровий майданчик та тренажери.

На території Покровського ліцею в Синельниківському району облаштують сучасне спортивне «містечко» з міні-футбольним полем зі штучним газоном та ігровим майданчиком з безпечним гумовим покриттям. Планується створити сучасні умови для занять фізкультурою та спортом. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Покровський ліцей був побудований ще у 1978 році, поряд був стадіон, який нині реконструюють. Роботи проводяться за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Підрядники вже уклали штучний газон майбутнього міні-футбольного поля. Поряд із полем облаштують майданчик для гри у баскетбол і волейбол. Інженер проєкту Сергій Богдан сказав, що зверху будівельники нанесуть гумове покриття, оскільки воно нетравматичне і зручне для ігрових видів спорту, також нанесуть розмітку.

Вид згори - фото 194984

Вид згори
Фото: Дніпро ОДА

Зокрема на стадіоні установлять тренажери, бруси, перекладини, лави. Учні ліцею радіють новим змінам та розповідають, що з нетерпінням чекають відкриття.

«Раніше займалися фізкультурою просто на траві. А тепер нам таку красу побудують! Швидше б відкрили вже стадіон. Кортить побігати там»,- поділилася учениця 3-го класу Маша Засекіна.

Зауважимо, що планується ще облаштувати майданчики для ігор і розваг, встановити гірки та гойдалки для найменших класів біля іншого навчального корпусу. Також для проведення уроків допризовної підготовки юнаків зроблять смугу перешкод.

«Вдячні за такий чудовий подарунок нашим дітям. Це великий шанс для розвитку спорту в громаді», - підсумувала голова Покровської громади Світлана Спажева.
Територія ліцею- фото 194985

Територія ліцею
Фото: Дніпро ОДА

Раніше ми повідомляли про те, що почесними громадянами Дніпра стали ще двоє людей. Відтепер у місті проживає півсотні володарів цього звання.

Реклама

Реклама