У Підгородному ремонтують одну з головних вулиць

У Дніпропетровській області, в Підгородному ремонтують вулицю Шосейну, яка є однією з головних вулиць.

У Підгородному приводять до ладу одну з головних вулиць – Шосейну. Там вже укладають вирівнюючий шар асфальту, проводять реконструкцію зливової каналізації. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«По всій Дніпропетровщині йдуть ремонти доріг. На центральних магістралях, місцевих автошляхах. Оновлюють і покриття вулиці Шосейної у Підгородному поблизу Дніпра», – зазначив Валентин Резніченко.
Вид згори на ремонтні роботи - фото 195755

Вид згори на ремонтні роботи
Фото: Дніпро ОДА

Зазначено, що довжина вулиці Шосейної – 2,5 км. Наразі там вже завершують укладати перший шар асфальтобетону, товщиною 7 см. Зверху ще стелитимуть 5 см фінішного покриття, ремонтують зливові колодязі.

Вулицю оновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Ремонтники запевняють, що асфальт дуже надійний - фото 195754

Ремонтники запевняють, що асфальт дуже надійний
Фото: Дніпро ОДА

Майстер ділянки Констянтин Кущаєв розповів, що вони кладуть міцний та надійний асфальт, який буде довго служити. Він зауважив, що коли вперше сюди приїхав, одразу відзначив, що вулиця у погану стані і проїхати дуже важко. Він запевнив, що місцеві задоволені. Підходять подякувати, тиснуть робітникам руки.

У ремонті задіяна різна спецтехніка: асфальтоукладальник, одразу чотири катки різного виду, комбінований гумовий каток. Спочатку по черзі, від найлегшого до найважчого, працюють катки, після них проходить комбінований гумовий каток.

У ремонт залучено різна спецтехніка - фото 195753

У ремонт залучено різна спецтехніка
Фото: Дніпро ОДА

«Оновлення доріг – це вже всеукраїнський тренд. Приємно долучатися до нього. Вулиця Шосейна років 15 не ремонтувалась. Хоча одна з центральних. По ній діти йдуть до школи, їздять місцеві. А ще – курсує транзитний транспорт», – зауважив начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Підгородненської міськради Олександр Сікора.

Наприкінці дорожники нанесуть розмітку, встановлять знаки, облаштують з’їзди, укріплять узбіччя.

Крім того, поряд з вулицею Шосейною триває ремонт траси Дніпро-Павлоград, складової «Дороги Єдності» М-30 Стрий-Ізварине.

Реклама

Реклама