У Підгородному і Новомосковську надзвичайна ситуація через відсутність опалення

У Підгородному і Новомосковську надзвичайна ситуація через відсутність опалення - фото 1

У понеділок, 11 жовтня, комісія ТЕБ і НС Підгородненської міської ради оголосила надзвичайну ситуацію місцевого рівня, а у Новомосковську в навчальних закладах введуть додаткові канікули.

У Підгородному виникла надзвичайна ситуація, пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років. Члени комісії розглянули це питання та вирішили визнати ситуацію надзвичайною через подальше виникнення загрози життю та здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків.

А у Новомосковську у зв'язку зі зниженням температурного режиму в навчальних закладах з 18 до 31 жовтня введуть додаткові канікули. Це зазначено у протоколі Новомосковської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Реклама

Раніше ми писали, що під час адаптивного карантину в регіонах, де встановлений “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки, міжрегіональні перевезення будуть доступні тільки вакцинованим громадянам або за наявності негативного ПЛР-тесту.

 

 
Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама