У Петропавлівці осучаснили місцеву школу

Фото: ДнепрОГА - фото 1
Фото: ДнепрОГА

З даху капав дощ, а класи були сірі та не привітні. Так свій навчальний заклад описують учні Петропавлівської школи.

Після ремонту будівлю повністю оновили і осучаснили. Тепер сюди ходитимуть понад 600 дітей з усієї громади.

Раніше дах будівлі протікав, а взимку було холодно через старі вікна. Тоді про навчання доводилося думати в останню чергу.

Зараз школа не лише світла всередині, а ще й яскрава ззовні, додає директорка. Ходитимуть сюди понад 600 учнів зі всієї громади. Ремонтують її в межах державної програми “Велике будівництво”.

«Інтерактивні панелі, документ-камери, електронні підручники дають можливість учителю покращити рівень викладання пердмету. Це впливає на результати учнів з ЗНО», — розповіла директорка Петропавлівської школи № 2 Ольга Цимбал.

Роботи у школі вже завершують. У класах встановили енергозберігаючі вікна та різнокольорові двері. Зручно буде й людям з інвалідністю. У туалетах та на вулиці поставили пандуси.

«Це опорний навчальний заклад. Така масштабна реконструкція більш ніж на 35 років, зробили сучасний фасад, оновили аудиторії», — сказав перший заступник голови обламіністрації Володимир Орлов.

Зараз підрядники ще працюють над їдальнею і спортивною залою. На подвір'ї лишилось укласти плитку на центральному вході та доріжки.

Реклама

Реклама