У Петриківському районі відремонтували дорогу

У Петриківському районі відремонтували дорогу - фото 1

Роботи завершили на ділянці між селами Іванівка і Радісне.

Цьогоріч підрядники облаштували понад 11 кілометрів дорожнього покриття, нанесли розмітку та встановили світловідбивачі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Продовжуємо оновлювати дороги місцевого значення у різних куточках регіону. Вже закінчили капітальний ремонт автошляху на Петриківщині. Він сполучає села Іванівка, Радісне, Куліші з трасою національного значення Дніпро-Решетилівка. Загалом у 2020-му обласним коштом відремонтуємо понад 100 кілометрів доріг і 7 аварійних мостів. На це з обласного бюджету виділили майже 1 мільярд гривень», – зазначив очільник області.


Загальна довжина автошляху Іванівка-Радісне – 17.7 кілометрів.
У 2019 році була оновлена ділянка в 6.5 кілометрів.

«Нині позаду всі ремонтні роботи. Дорога високої якості, даємо гарантію п’ять років. Ми поклали два шари асфальту, нанесли розмітку, встановили для безпеки водіїв та пішоходів світловідбивачі. Узбіччя - облагородили. Видалили чагарники, підрізали кущі, спиляли сухі гілки на деревах. Зробили майданчики для зупинок. Впоралися на два тижні швидше, ніж планували», – сказав директор фірми-підрядника Дмитро Литнарович.


Об’єкт є соціально важливим для області. Дорогою проходять транспортні маршрути міжміського та приміського сполучення. Курсує автобус, який підвозить учнів до опорної школи, найменших - до дитячого садочку. А мешканців сіл - до амбулаторії.

У Петриківському районі відремонтували дорогу - фото 115729


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в умовах карантину наше місто продовжує ремонти внутрішньоквартальних доріг. І благоустрій територій.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама