У Пермському державному університеті 18-річний хлопець відкрив стрілянину: є загиблі

Колаж 34.ua - фото 1
Колаж 34.ua

У понеділок, 20 вересня, в Пермському державному національному дослідницькому університеті (ПДНДУ), 18-річний хлопець відкрив стрілянину. Внаслідок події постраждали понад 10 осіб, є загиблі.

У Пермі, Росія, 18-річний Тимур Бекмансуров зайшов на територію ПДНДУ і почав стрілянину. Частина студентів у цей момент закрилася від нападника в аудиторіях вишу, а хтось вистрибував з вікон.

На офіційній сторінці Пермського університету у "ВКонтакте" опублікували пост, що близько 11-ї години ранку "невідома особа проникла на територію кампусу з травматичною зброєю і відкрила стрілянину на вулиці".

Скріншот зі сторінки у 'Вконтакте' - фото 189992

Скріншот зі сторінки у "Вконтакте"

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про вбивство двох і більше осіб за фактом стрілянини в Пермському університеті. Про це повідомив "ТАСС". Також з'явилася новина про те, що зброя стрілка була не травматична, а вогнепальна, передає "РБК".

Пізніше на сторінці університету з'явилося повідомлення, що стрілка було "ліквідовано", а не затримано. Але через пару хвилин повідомлення видалили. Однак за інформацією джерела "Інтерфаксу", зловмисника ліквідували під час стрілянини вогнем у відповідь.

Відомо, що внаслідок збройного нападу загинули 8 осіб. Про це повідомили у Слідчому комітеті РФ, передає "Інтерфакс".

Доповнено 12:00. За інформацією джерела "59.RU", стрілок поранений, але живий. Повідомляється, що його доправили до лікарні і перевели до реанімації. У нападника поранення живота та кінцівок.

Доповнено 12:26. У Пермі загинули 8 осіб, 24 — постраждали, з них 19 — з вогнепальними пораненнями. Всім надається медична допомога. Про це повідомив МОЗ Росії, передає "РІА".

Реклама

Новина доповнюється.

 
Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама