У перинатальному центрі Дніпра розповіли про догляд за недоношеними немовлятами

01.06.2020, 17:53
У перинатальному центрі Дніпра розповіли про догляд за недоношеними немовлятами - фото 1

Щастя з розміром у долоньку. Досвідом із догляду недоношених малюків сьогодні ділились в обласному пренатальному центрі.

Щороку в день захисту дітей тут влаштовують свято для сімей із ранніми немовлятами. Цього року захід пройшов онлайн. До відеоконференції приєдналися пологові будинки області. Обговорювали важких пацієнтів. Дітки, які народились у закладі кілька років тому, надсилали привітання. Зараз у відділені для недоношених — 6 крихіток з екстремально низькою вагою. Вони з'явились на світ із несформованими органами і потребують допомоги медиків.

«Хлопчик знаходився в реанімації, його виходжували, він там тиждень побув. Приходять до нас лікарі: окулісти, невропатологи. Велике всім дякую, всі доглядали», — розповідає Анастасія Карниченко, яка народила недоношеного хлопчика.
«Особливо потребують захисту діти, яким не так легко дісталось народження. Це наші пацієнти, які народилися від 500 грамів, тут вони у нас лежать. Я б хотіла привітати з цим святом батьків, які своєю любов’ю захищають своїх дітей», — ділиться Людмила Падалко, головна лікарка Обласного перинатального центру.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: