У Павлограді напередодні професійного свята привітали шахтарів Західного Донбасу

29 серпня, 18:33
У Павлограді напередодні професійного свята привітали шахтарів Західного Донбасу - фото 1

Видобувають чорне золото та забезпечують домівки українців світлом і теплом. У Павлограді напередодні професійного свята привітали шахтарів Західного Донбасу. Грамоти та нагороди отримали 416 гірників.

Андрій працює під землею понад 16 років. Розповідає – прийшов на шахту, аби продовжити династію. Гірниками були його дід та батько.

«Це покликання і робота для сильних духом людей. Шахтарі «Павлоградвугілля» прикладають максимум зусиль для виконання щоденних поставлених перед ними завдань», - каже машиніст гірничих виїмкових машин ДТЕК «Павлоградвугілля» Андрій П’янков.

Саме за повну віддачу Андрія цінують на роботі — упевнена дружина Ірина: шахтарській справі він присвятив майже пів життя. Зізнається — чоловіком пишається.

«Він до роботи ставиться відповідально. Його цінують за професіоналізм і хороші людські якості. Всі наші близькі, знайомі, родичі прекрасно розуміють, що завдяки таким же шахтарям, як мій чоловік, наш регіон процвітає і живе. У наших будинках світло і тепло», - розповідає дружина Андрія Ірина П’янкова.

Напередодні Дня шахтаря Андрія разом із колегами нагородили корпоративними відзнаками. Адже гірники Західного Донбасу роблять суттєвий внесок в енергонезалежність нашої країни.

«Мені дуже подобається, що ми не зупиняємося, ми рухаємося. Завдяки цьому руху у нас буде життя. У нас буде майбутнє. Сьогодні «Павлоградвугілля» видобуває понад 50 відсотків вугілля в країні. І без удаваної скромності ми можемо говорити, що «Павлоградвугілля» - це не тільки основа компанії ДТЕК, але і всієї вугільної галузі нашої країни», - говорить генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Та окрім того, шахтарям вручили грамоти від обласних чиновників, прем'єр-міністра і Кабміну.

Із початку року шахтарі Західного Донбасу видобули понад 10 мільйонів тонн чорного золота.

Поділитися: