У Павлограді майже відновили подачу води, а в Тернівці та Першотравенську - ні

09 серпня, 13:30
У Павлограді майже відновили подачу води, а в Тернівці та Першотравенську - ні - фото 1

Вчора, 8 серпня, пізно ввечері воду включили в Синельникове, але місцеві жителі повідомляють, що вона каламутна і з неприємним запахом.

Павлоградці дочекалися воду лише сьогодні, 9 серпня, близько 7 години ранку. Напір в різних районах відрізняється. У деяких вода з крана тече тонкою цівкою, в деяких - натиск вище середнього, а ось в центрі міста, на Литмаші, ПХЗ і ПЗТО вода в кранах зникла зовсім.

«Вода тече тонкою цівкою, жовта, але вже без запаху. Ми набрали воду у відра, каструлі і банки, про всяк випадок. Залишитися в спеку без води страшно. Ось підкинули нам задачу на вихідні», - каже мешканка мікрорайону ПШС Інна Слуднєва.

У КП «Павлоградводоканал» журналістам 34 телеканалу повідомили, що при відновленні водопостачання на міста Павлоград, Синельникове, Першотравенськ та Тернівка на водогоні «Дніпро-Західний Донбас» відбулася аварія. Її успішно ліквідували. У Павлограді до вечора водопостачання повинно бути відновлено повністю.

А ось жителі Тернівки та Першотравенська поки сидять без води. В адміністрації міської ради Першотравенська повідомляють, що станом на ранок 9 серпня в резервуар №4 вода надходить в недостатній кількості і це не дозволяє включити насоси.

У Першотравенську технічно воду підвозять за графіком, як і вчора.

Раніше ми писали про те, що в Дніпропетровській області припинили подачу питної води: з чим пов'язана відключення?

 

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: