У Павлограді безвісти зникли дві дівчинки

У Павлограді безвісти зникли дві дівчинки - фото 1

Поліція Павлограда встановлює місцеперебування неповнолітніх сестер — Зуєвої Валерії та Зуєвої Наталії.

9 жовтня близько 10:00 сестри пішли вигулювати собаку та не повернулися. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліція Павлограда розшукує Зуєву Валерію Андріївну 2008 року народження та Зуєву Наталію Андріївну 2012 року народження.

У Павлограді безвісти зникли дві дівчинки - фото 193704

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Коли дівчат останнього разу бачили, Наталія була одягнена у рожеву шапку, синю куртку та бежеві штани.

У Павлограді безвісти зникли дві дівчинки - фото 193703

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

На Валерії була червона куртка та чорні штани у клітинку.

Прохання до всіх, хто знає місце перебування Валерії та Наталії, повідомити до чергової частини Павлоградського районного відділу поліції за телефонами (099) 545 68 61, (095) 924 46 23, (066) 868 36 67 або на лінію «102».

Реклама

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Новомосковському районі безвісти зник 48-річний чоловік. У селі Орлівщина, Новомосковського району, зник безвісти 48-річний Вовченко Юрій Валерійович. Чоловік з сьомого жовтня не з’являється вдома, його місцезнаходження не відомо.

Також ми писали про те, що у Кам'янському зник неповнолітній Данило Князєв. Поліція Кам'янського розшукує хлопчика 2008 року народження. 9 жовтня дитина пішла з дому і не повернулася.

Крім цього, в п'ятницю в Кривому Розі знайшли зниклу дівчинку. Раніше повідомлялося, що 7 жовтня 12-річна Кароліну Нехайчик пішла з дому. З дівчинкою все добре і вона повернулася додому до своєї сім'ї. По відношенню до неповнолітньої ніяких правопорушень не здійснювалося.

Реклама