В одному з дитсадків Кривого Рогу отруїлася 41 дитина

В одному з дитсадків Кривого Рогу отруїлася 41 дитина - фото 1

У Кривому Розі у дитячому садочку № 301 розслідують справу про можливе отруєння 41 дитини.

В одному з криворізьких дитсадків стало погано 41 дитині. Про це пишуть у пресслужбі Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області.

Інцидент стався у дитячому садку № 301. Спочатку 3 грудня у другій половині дня у 17 дітей почалася блювота. Наступного дня, 4 грудня, ще 19 вихованців поскаржилися на блювоту та пронос. В декого підвищилася температура тіла. 5 грудня ще у п’яти дітей виявили схожі симптоми.

Семеро батьків проконсультувалися з лікарями-педіатрами у телефонному режимі та лікували дітей удома. Одна дитина опинилася в інфекційному відділені лікарні. Її доправили з підозрою на інфекційне захворювання, але потім виписали додому без підтвердження діагнозу.

Іншій дитині викликали швидку допомогу, та госпіталізація їй не знадобилася.

Відомо, що, станом на 6 грудня, ніяких екстрених повідомлень про гостру кишкову інфекцію не надходило. Наразі у дитячому садочку проводяться протиепідемічні заходи.

«У Комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 301" Криворізької міської ради з 06.12.2021 призупинено освітній процес до особливого розпорядження. Заклад не працює. Харчові продукти відсутні», — йдеться у повідомленні.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Держпродспоживслужба

Реклама