У Новоолександрівці "з нуля" зводять перший у селі будинок культури

Будівницство у Новоолександрівці. ФОТО: ДніпроОДА - фото 1
Будівницство у Новоолександрівці. ФОТО: ДніпроОДА

На Дніпропетровщині, у Новоолександрівці, будують перший будинок культури за історію села. Нова споруда знаходитиметься на вулиці Парковій.

У Новоолександрівці Дніпровського району "з нуля" зводять перший у селі будинок культури. Його облаштовують обласним коштом. Нині підрядники працюють над фундаментом будівлі, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині втілюємо важливі проєкти. Будуємо та реконструюємо дитячі садочки, стадіони, медзаклади. Приділяємо увагу і розвитку культури. Зокрема, у Новоолександрівці втілюємо давню мрію місцевих мешканців – зводимо будинок культури», – сказав Валентин Резніченко.

Будівельний майданчик розгорнувся у центрі Новоолександрівки – на вулиці Парковій. Місце для майбутнього осередку культури обрали не випадково – поряд школа, дитсадок, бібліотека.

«У громаді дуже не вистачає такого місця, де ми могли б реалізовувати творчі ідеї. Тож і діти, і дорослі дуже чекають на появу багатофункціонального будинку культури. Зможемо розвивати аматорські колективи, організовувати гуртки, проводити фестивалі та свята», – сказала начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоолександрівської сільської ради Ольга Камишан.
Будівницство у Новоолександрівці - фото 208792

Будівницство у Новоолександрівці
ФОТО: ДніпроОДА

Вона додала: окремого приміщення під будинок культури у Новоолександрівці ніколи не було. На репетиції та концерти місцеві збираються у сільській бібліотеці або школі.

Нині підрядники працюють над фундаментом майбутньої будівлі. Вона буде дворівнева – на один та два поверхи.

«Споруда буде оригінальної форми. Із круглими колонами та радіусними балками. Усе дуже гарно та естетично», – розповів виконроб Геннадій Саприкін.

Усередині облаштують концертні зали та багатофункціональні приміщення для різних гуртків.

Будинок культури розрахований на 470 місць.

Будівницство у Новоолександрівці - фото 208791

Будівницство у Новоолександрівці
ФОТО: ДніпроОДА

Раніше ми писали про те, що спортсмени Дніпропетровщини завоювали 4 медалі на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби.

Реклама

Реклама