У Новомосковську та Новомосковському районі горіли будинки: постраждав чоловік

Фото: ДСНС - фото 1
Фото: ДСНС

У селі Орлівщина та у місті Новомосковськ виникли пожежі.

24 листопада о 18:56 виникла пожежа всередині приватного двоповерхового будинку на вулиці Садовій села Орлівщина Новомосковського району. Згоріли домашні речі, дах та перекриття будинку на площі 36 кв. м. Пожежу локалізовано о 19:25 та ліквідовано о 21:50. Унаслідок події загиблих та постраждалих немає.

У ніч на 25 листопада на вулиці Північній у Новомосковську виникла пожежа всередині одноповерхової покинутої споруди, яка розташована на території колишнього асфальтного заводу. Вогнем пошкоджено конструкції споруди на площі 5 кв. м. О 00:25 пожежу локалізовано, а о 00:40 ліквідовано. У вогнищі постраждав чоловік 1987 року народження. Його госпіталізували до центральної міської лікарні у відділення інтенсивної терапії. Постраждалий отримав термічні опіки усього тіла 2 та 3 ступенів (92% тіла).

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама