У Новомосковську ремонтують стадіон "Металург"

Уперше за пів століття у найбільшому у Новомосковську стадіоні "Металург" проходить масштабний ремонт.

Майданчик для футболістів, боксерів, волейболістів та бігунів. Стадіон «Металург» — найбільший у Новомосковську. Нині вперше за пів століття арену відправили на ремонт.

На стадіоні демонтували старі трибуни. На їх місці зводять три нові. Дві, а саме Східна та Західна — вже готові. Нині справа за останньою.


«Сам проект передбачає сучасні трибуни вміст. 1500 осіб. Також це буде зона воркауту и будуть підтрибунні приміщення. Буде проектом передбачено 4 світлові вежі. З енергозберігаючим освітденням сучасним», — каже підрядник Сергій Гавриленко.

А ось під трибунами облаштують тренерські, коментаторські, кімнату охорони і тренажерний зал. За проєктом, під час реконструкції подбали і про зручності. Зроблять роздягальні та душові, яких тут раніше взагалі не було.

Стадіон 'Металург' - фото 196069

Стадіон "Металург"
ФОТО: ДніпроОДА

«До 2-3 тисяч дітей тут зможе займатися легкою атлетикою та футболом. У Новомосковську зараз дуже багато талановитої молоді, яка бере участь у багатьох змаганнях. Збираємось проводити матчі області та першість області. У нас є Новомосковська команда. По першій лізі теж гратимуть», — зазначає директор новомосковського центру "Спорт для всіх" Олег Цьомкало.

Для гри зроблять поле 104 на 70 метрів. Його вкриють живим газоном. Для цього підрядники вже провели автополив. Відкриття чекають не лише спортсмени, а й глядачі.

«Ходитимемо, відвідуватимемо, якщо там будуть заходи із задоволенням. Місту дуже потрібні такі місця», — каже жителька Новомосковська Таїсія Леус.

Навколо поля облаштують легкоатлетичний трек на шість доріжок. А ще яму для стрибків у довжину та зону воркауту.


«Оновлюємо спортивну інфраструктуру області. Зводемо з нуля, будуємо басейний, стадіони, спортивні локації при школах. Все для того аби спорт був доступний для всіх мешканців Дніпропетровщини», — зазначає перший заступник голови обладміністрації Володимир Орлов.

Завершити роботи та провести перші тренування планують у 2022 році.

Стадіон 'Металург' - фото 196068

Стадіон "Металург"
ФОТО: ДніпроОДА

Раніше ми писали про те, що у Підгородному ремонтують одну з головних вулиць.

Реклама

Реклама