У Нікопольському районі запустили рух новим мостом через річку Чортомлик

У Нікопольському районі запустили рух новим мостом через річку Чортомлик - фото 1

Міст звели майже "з нуля" на місці переправи, що обвалилася у травні цього року.

РекламаЯк заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, роботи по реконструкції мосту виконані за чотири місяці. Навесні, коли дозволить погода, на мосту та під’їздах до нього укладуть верхній шар асфальту (також вже у 2021 році знесуть опори старого мосту). А сьогодні рух переправою запустили в тестовому режимі і вже завтра її відкриють повністю.

«Міст через річку Чортомлик - стратегічно важливий об’єкт. Він знаходиться на трасі національного значення Н-23, яка з’єднує Кропивницький та Запоріжжя. Навесні переправа обвалилася. Водії змушені були рухатися об’їзним шляхом. А це - крюк в майже 30 кілометрів. Потім звели тимчасовий понтонний міст, але в зимові морози його робота дуже ускладнюється. Тепер проблему вирішено. Новий міст збудований за сучасними технологіями. Він розрахований на 9 тисяч машин щодоби», – сказав Валентин Резніченко.


Всі металоконструкції мосту вагою 850 тонн зібрали на березі. Потім гідравлічними домкратами їх насунули на нові опори.

«Розуміли: проблема з мостом, що обвалився на національній трасі, потребує негайного вирішення. Оперативно взялися за проєкт нової переправи. Його втілили всього за чотири місяці. 120 будівельників працювали 24/7», – розповів начальник обласного управління Служби автомобільних доріг Дмитро Чумаченко.


Нова переправа має дві смуги, її довжина становить 160 метрів. Також будівельники облаштували систему водовідведення і встановили на мосту ліхтарі.

«Часто буваю на цій трасі. Коли міст обвалився, доводилося рухатися жахливою дорогою в об’їзд. Зараз переправу відновили. Міст - чудовий!», – поділився враженнями водій і житель Покрова Іван Дудка.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про початок реконструкції мосту через Чортомлик.

А також про оголошення дати його відкриття.

Реклама