У Нікополі зводять "з нуля" сучасний спорткомплекс з басейном

Фото: пресслужба Дніпропетровської ОДА - фото 1
Фото: пресслужба Дніпропетровської ОДА

У місті до цього ніколи не було басейну, а ті, хто хотів займатись плаванням, — вирушали у сусіднє місто для тренувань. Тепер у новому спорткомплексі облаштують аж два басейни — для дорослих і дітей.

«Створюємо умови для занять спортом. У Нікопольському районі в селі Придніпровське на фініші будівництво сучасного стадіону. У Нікополі зводимо "з нуля" басейн. Там зможуть оздоровитися і дорослі, й діти. Буде зручно людям з інвалідністю», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Нікополі ніколи не було басейну. Зазвичай ті, хто хоче займатися плаванням, їздять до сусіднього Покрова.

Зараз у місті будують спортивно-оздоровчий комплекс. Цей проєкт — частина програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Уже готові зовнішні стіни будівлі. В адміністративній частині завершили установку перекриття. Почали влаштовувати покрівлю над басейнами. Вона буде мати скіс в один бік.

«Як закінчимо з покрівлею, зробимо гідроізоляцію в чашах басейнів і будемо випробовувати їх. Після — оснастимо системою очищення», — сказав представник підрядної організації Михайло Полягай.

У басейновій частини споруди монтують вітражі, додав Михайло.

Також працюють і над інженерними комунікаціями. Проводять водопровід і каналізацію. Усередині незабаром з'явиться електрика. Потім будуть монтувати вентиляцію зі спеціальною кліматичною установкою, щоб підтримувати однакову температуру в приміщенні. А також автоматично нагрівати або охолоджувати повітря.

Стартували й роботи з благоустрою - фото 181503

Стартували й роботи з благоустрою
Фото: пресслужба Дніпропетровської ОДА

Підрядники готують основу під тротуарну плитку — відсипають щебінь і ставлять бордюри.

Частину території заасфальтують для паркування авто. Буде й озеленення, і лавки для охочих відпочити.

Реклама

Реклама