У Нікополі "з нуля" будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном

05 березня, 12:32
У Нікополі "з нуля" будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном - фото 1

У Нікополі "з нуля" будують перший спортивно-оздоровчий комплекс із басейном. На об’єкті працює важка техніка, тривають бетонні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Зводимо перший у Нікополі спорткомплекс із басейном. Запланували незвичну, яскраву та виразну будівлю. З вітражами, цікавою архітектурою», – зазначив Валентин Резніченко.

Спорткомплекс матиме "ломаний" дах. Всередині – багато світла та простору.

У Нікополі 'з нуля' будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном - фото 159356У Нікополі 'з нуля' будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном - фото 159355

В основній частині корпусу буде дорослий 25-метровий басейн. І вдвічі менший – дитячий. В іншій – розмістять спортивний зал, кабінети для адміністрації і тренерські.

«Комплекс має стати ключовим об’єктом спортивної інфраструктури Нікополя. Проєкт красивий, цікавий, сучасний. Думаю, жителям міста він дуже сподобається», – розповів генеральний директор будівельної компанії "Будінвест" Сергій Гавриленко.

Спорткомплекс буде зручним для людей з інвалідністю. Там установлять пандуси, нанесуть спеціальну розмітку, покладуть тактильну плитку. Для спуску в басейн обладнають два підйомники.

У Нікополі 'з нуля' будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном - фото 159357
«Будівництво інтенсивне. Ми дуже цьому раді. Діти та дорослі зможуть ходити до сучасного басейну», – поділилася жителька Нікополя Валентина Карнаух.

Щоденно на об’єкті працюють до 30 будівельників. Уже залили бетоном дно великого та малого басейнів.

У Нікополі 'з нуля' будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном - фото 159358У Нікополі 'з нуля' будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном - фото 159359

Об’єкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Поділитися: