У Нікополі побили співробітницю музею за небажання вакцинуватися

У Нікополі побили співробітницю музею за небажання вакцинуватися - фото 1

25 листопада в Нікопольському краєзнавчому музеї стався конфлікт між художником-оформлювачем та головою профспілки закладу.

25 листопада в Нікопольському краєзнавчому музеї стався конфлікт між художницею-оформлювачкою Надією Федоренко та головою профспілки закладу Наталією Салоїдовою. Про це повідомляє "Прихист".

Відомо, що словесна перепалка через небажання першої вакцинуватись переросла в штовханину між жінками, внаслідок якої 61-річна Надія впала та зламала шийку стегна. Колега, з якою виникла сварка, не надала постраждалій жодної допомоги та навіть не викликала "швидку".

Надія Федоренко розповіла, що ще два місяці тому керівництво зобов’язало співробітників вакцинуватися, жінка відмовилася, проте на роботі погано це сприйняли. Голова профспілки Наталія Салоїдова почала ображати художницю-оформлювачку та погрожувати їй, а після цього ще і накинулася на Надію з кулаками.

Поліція розпочала досудове розслідування за ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України (умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості).

Тим часом, ми нагадуємо, що новий штам коронавірусу "Омікрон" ще не виявили в Україні. Про це повідомив 29 листопада голова МОЗ Віктор Ляшко. Про новий штам стало відомо 24 листопада. Перед тим фіксувалося зростання випадків COVID-19 останніми тижнями в Ботсвані та Південній Африці.

Однак поки не відомо, чи викликає цей штам тяжчий перебіг хвороби. Для розуміння цих особливостей після інфікування "Омікроном" потрібен час – від кількох днів до кількох тижнів.

В свою чергу, Дніпропетровська область залишається у "червоній" зоні. Тим паче, про вихід із неї говорити ще зарано.

Реклама

Реклама