У Нікополі дві школярки наковталися пігулок, щоб піти з уроків

У Нікополі дві школярки наковталися пігулок, щоб піти з уроків - фото 1

26 січня у Нікопольській школі № 3 дві восьмикласниці (2008 року народження) отруїлися пігулками.

У Нікополі дві учениці школи № 3 вирішили піти з уроків. Для цього одна з дівчаток принесла пігулки, які колись пив її дідусь, коли хворів на туберкульоз.

За словами 8-класниць, вони випили від 10 до 20 пігулок на перерві. Вони хотiли, щоб у них пiдвищилася температура i iх вiдпустили з урокiв. Уже на занятті школяркам стало погано. Спершу їх нудило, а потім дівчата знепритомніли. До школи приїхала "швидка" та госпіталізувала підлітків.

«Батькiв дiвчат буде притягнуто до адмiнiстративної вiдповiдальностi за ч.1 ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьками своїх обов'язкiв», — повідомила старший iнспектор з комунiкацiї Нiкопольського РУП Наталя Булатецька.

Постраждалих привезли до обласної клінічної дитячої лікарні. Прессекретар медустанови Руслана Козиряцька зазначила, що зараз школярки живі та перебувають у реанімації.

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі 13-річний хлопець урятував двох дітей, які опинилися під кригою.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама