У МОЗ застерегли про шахрайство

Фото: Facebook  - фото 1
Фото: Facebook

Від імені МОЗ шахраї просять передати номер картки. Начебто на неї надіщлють 1000 гривень за вакцинацію.

Шахраї від імені МОЗ надсилають українцям інформацію з проханням відправити номер картки та CVV. Начебто громадянам хочуть передати тисячу гривень за вакцинацію.

Про це повідомили на офіційній сторінці МОЗ у Facebook.

У цих повідомленнях шахраї просять надіслати номери карток та інші персональні дані, нібито необхідні для виплати коштів на банківські рахунки.

Такі звістки надходять користувачам у месенджерах, через звичайні смс-повідомлення, а також зустрічаються у соціальних мережах та рекламних банерах.

«Не довіряйте подібним шахрайським методам виманювання грошей та персональних даних! Шахраї можуть скористатися вашими даними для зняття коштів із карток. Небезпечно повідомляти будь-яку інформацію про свої банківські картки, зокрема про термін дії та CVV!» – застерігають у МОЗ.

У межах програми повністю прищеплені від коронавірусу українці зможуть гарантовано отримати від держави 1000 грн на віртуальні картки через сервіс "Дія". Також розробляється механізм отримання коштів для тих людей, хто цим сервісом не користується.

Передбачається, що за ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концерт або купити квитки на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книги.

Реклама

Реклама