У МОЗ України розповіли, де провести відпустку і чи варто українцям будувати плани на літо

20 квітня, 11:18
У МОЗ України розповіли, де провести відпустку і чи варто українцям будувати плани на літо - фото 1

Через поширення коронавірусної інфекції по всьому світу не всі країни відкриють свої кордони для відвідування туристами.

Це літо буде подібним до того, яке було у 2020 році. Через що українцям краще планувати відпустку в межах нашої країни. Про це в ефірі одного з національних каналів повідомив Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, через поширення коронавірусної інфекції по всьому світу є велика ймовірність того, що не всі країни відкриють свої кордони для відвідування туристами. Тому в МОЗ радять планувати відпочинок у межах України.

«Літо буде нагадувати літо 2020 року. Не всі країни відкриють свої установи для оздоровлення туристів. Тому у мене рекомендація на літо 2021 року: планувати відпочинок на території України, планувати відпочинок в "зелених" зонах, в місцях, де є менше скупчення людей, де можна спокійно відпочити, не наражаючись на небезпеку», — зазначив Головний санлікар країни Віктор Ляшко.


Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині за три місяці Covid-19 виявили у 160 дітей. Це стільки ж, як за весь минулий рік, кажуть медики. І з упевненістю заявляють: третя хвиля корони відзначилася сумною статистикою — смертністю дітей.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: