У МОЗ України розповіли, чи будуть вводити локдаун на травневі свята

У МОЗ України розповіли, чи будуть вводити локдаун на травневі свята - фото 1

За словами головного санітарного лікаря, дотримання протиепідемічних норм зараз дає можливість не вводити обмеження на Великдень.

В Україні не планують вводити локдаун на травневі свята. Масові заходи, зокрема на Великдень, будуть проходити з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Про це в ефірі одного з національних каналів повідомив Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

«На травневі свята і Великдень буде масова міграція людей. Важливо зрозуміти, що ми знаходимося в епідемії коронавірусу. І зараз важливо дотримуватися протиепідемічних норм — це ключова річ, від якої залежить, чи буде жорсткий карантин після травневих свят», — зазначив Віктор Ляшко.

Реклама

У МОЗ України радять людям із хронічними хворобами, а також літнім людям, утриматися від відвідування храмів на Великдень.

«Є можливість святити паски на вулиці. Плюс, хтось один із дому може піти в храм і освятити паски. Якщо ж зараз епідемнорми буде дотримано — вводити локдаун на травневі свята необхідності не буде», — підкреслив Головний санітарний лікар країни.


Раніше ми писали, що в Україні через коронавірус скасували підсумкову атестацію для учнів 11 класів.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама