У Могилеві відкрили збудовану "з нуля" амбулаторію

Фото: Дніпропетровська обласна адміністрація - фото 1
Фото: Дніпропетровська обласна адміністрація

У Могилівській громаді Дніпровського району – нова амбулаторія. Її звели "з нуля" за сучасними стандартами. Там можна отримати всі послуги "первинки".

Медичну інфраструктуру в регіоні розбудовують за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

«Відкриття нової амбулаторії в Могилеві – визначна подія для всієї громади. Приємно бачити радісні обличчя медперсоналу та мешканців. Поява таких закладів у селах демонструє ставлення держави до людей», – сказав заступник голови ОДА.

У 2021 році область виділила на розвиток сільської медицини понад 73 млн грн, наголосила голова постійної комісії з питань охорони здоров'я Дніпропетровської обласної ради Ірина Пустова.

«У новозбудованій амбулаторії мешканці громади отримуватимуть якісну медичну допомогу, – додала вона. – Всередину приємно заходити. Є кімнати для відпочинку медиків. Вони ходитимуть на роботу із задоволенням».

Могилівська амбулаторія – на двох лікарів. Є службове авто.

«Добре, що нова амбулаторія одноповерхова. У старій до педіатра треба було з маленькою дитиною підійматися на 2-й поверх. А тут – і зручно, і все таке сучасне», – поділилася місцева Аня Маслянікова.

Всередині – кабінети лікарів, оглядова, маніпуляційна. Є денний стаціонар. Кабінет щеплень – з окремим входом із вулиці. Аби розділити два потоки: хворих та тих, хто прийшов на вакцинацію.

«Немає слів описати, яка тут краса. Просторі світлі кабінети. Затишно, гарно, зручно. Працює кондиціонер. І пацієнтам комфортно», – розповіла сімейна лікарка Ольга Фурса.

В лабораторії – сучасне обладнання. Гематологічний аналізатор крові. Є експрес-тести на різні віруси.

Реклама

«Раніше за аналізами їздили до райцентру, а тепер усе поруч із домом. У сина вже взяли кров із пальчика. Майже одразу отримали результат. Так набагато зручніше. Ми задоволені», – сказала місцева Валентина Черниш.

Реклама