У міськраді обговорили питання благоустрою набережної Дніпра

У міськраді обговорили питання благоустрою набережної Дніпра - фото 1

Під час дванадцятої чергової сесії Дніпровської міської ради депутатський корпус підняв питання щодо благоустрою набережної.

24 жовтня відбулася дванадцята чергова сесія міської ради у Дніпрі. Одне із питань, що були підняті під час слухання, стосувалося ситуації з благоустроєм набережної.

За словами міського голови Бориса Філатова, не всі порушення можна так просто усунути. Наприклад, знести незаконну забудову на набережній не вдається через те, що вказана територія підпорядковується територіальній громаді Дніпра.

Також мер зазначив, що велика кількість території належить місцевому лісовому господарству, тому наведення порядку поки що неможливе.

«На жаль, так відбувається, що велика частина території належить не місту, а лісгоспу. І там хто що хоче, той те і робить. Вони нам не підпорядковуються. Ми намагаємося вирішувати проблему, але треба пояснювати це людям, щоб вони не думали, що стан набережної – це наша провина», – сказав Борис Філатов.

Також депутати відзвітували про перевірки на прибережній зоні Дніпра. Наразі вже повністю перевірено територію на Набережній Заводській та Набережній Перемоги. У ході операції було виявлено 142 об’єкти, з яких 36 попередили щодо зовнішньої реклами та склали 32 акти про демонтаж рекламний засобів.

За підсумками директора Департаменту торгівлі та реклами Андрія Пильченка, на набережній демонтовано 48 тимчасових споруд, альтанок, літніх майданчиків тощо.

Крім того, відбулася повна ревізія законності всіх споруд, що знаходяться на набережній (навіть кафе і ресторанів).

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама