У міські лікарні Кривого Рогу доправили гуманітарну допомогу

23.10.2020, 16:55
Передвиборча агітація
У міські лікарні Кривого Рогу доправили гуманітарну допомогу - фото 1

Ситуація з коронавірусом в Україні – вийшла з-під контролю. Тисячі нових хворих, пацієнтам не вистачає ліжок та апаратури.

Аби допомогти медикам, у міські лікарні Кривого Рогу доправили гуманітарну допомогу. 300 комплектів для захисту — саме у таких костюмах найменша вірогідність підхопити Covid-19 від пацієнта.

«Та допомога, яка в засобах захисту для наших медичних співробітників, – це просто допомога, яку важко переоцінити. Тканина, яка водовідштовхувальна, і вона не пропускає ні віруси, ні бактерії», — сказав в. о. директора Міської криворізької лікарні № 7 Петро Старобородський.

Найсучасніший захист — це перший крок до перемоги над вірусом, — кажуть медики. Але для пацієнтів потрібна і якісна апаратура. В лікарні України роками не закупляли ні ШВЛ, ні навіть крапельниці.

«Ми відстали в цьому питанні на 30–40 років від світових держав. Ми повинні розуміти, що надання сучасної допомоги повинне бути на найсучасніших медичних апаратах. Кожному з нас хочеться, щоб наші родичі лікувалися в сучасних умовах на сучасних апаратах, на кращих апаратах у світі», — говорить завідувач хірургічного відділення Міської криворізької лікарні № 16 Володимир Лук'яненко.

Більш того, місцева влада взагалі ніяк не допомагає медикам боротися на передовій із хворобою. Уся надія — на центральних владців у Києві, — каже кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Дмитро Шевчик.

«Опорні міські знаходяться в тяжкому стані: лікарні недофінансовуються, будівлі руйнуються, медичного персоналу катастрофічно не вистачає. Є проблеми з безкоштовною діагностикою для населення, і з катастрофічним станом наших стаціонарів. Ми кардинально змінимо ситуацію. Попереду — капітальні ремонти будівель охорони здоров'я нашого міста, придбання нового сучасного обладнання для проведення діагностики та операцій, пільги, доплати і медичне страхування для всіх наших медпрацівників», — каже кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Дмитро Шевчик.

І додає: коли переможе на виборах — повністю приведе до ладу місцеву медицину.

Реклама