У Миколаївській ОТГ відкрили відремонтований дитсадок

У Миколаївській ОТГ відкрили відремонтований дитсадок - фото 1

Заклад для дошкільнят "Веселка" облаштували у селі Петрівка Петропавлівського району.

Ремонт зробили коштом громади.

«Поступово вирішуємо проблему із нестачею дитсадків, яка існує в громаді. Зокрема, облаштували новий дошкільний заклад у Петрівці. Великою мірою це вдалося зробити завдяки реформі децентралізації. У цьому селі раніше був старенький садочок на 20 малюків, але побутові умови там залишали бажати кращого», — розповів сільський голова Віктор Одоєвцев.


Приміщення під дитсадок облаштували у місцевій школі. Там зробили сучасний ремонт та закупили новенькі меблі. Садочок розрахований на дві групи – він зможе прийняти 40 дошкільнят.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у 2019 році в дитсадках Дніпра з'явилося близько п'ятдесяти нових ігрових майданчиків і альтанок. Цього року оновлення в дитячих садках продовжиться.

Також у Дніпрі двоє чоловіків спробували пограбувати дитсадок. Інцидент стався в ніч з 25 на 26 грудня минулого року в дитячому садку "Золотий ключик" на вулиці Моніторній.

А ще у Миколаївській ОТГ Васильківського району капітально відремонтували півстолітній дитсадок. Кошти на капремонт виділили з державного та місцевого бюджетів — 3,9 мільйони і 165 з половиною тисяч гривень.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама