У Миколаївці відкрили нове футбольне поле

У Миколаївці відкрили новий стадіон. Раніше на його місці був пустир, а тепер там розташовується “вічнозелене” футбольне поле.

Сучасне "вічнозелене" футбольне поле збудували на місці пустиря у Миколаївці.

«Будуть проводитися обласні змагання, будуть проводиться громадські змагання. Діти тренуються. У нас чотири групи підліткові. Дівчатка у нас є, тренуються. У нас 2009, 2007, 2012 роки», — коментує футбольний тренер Павло Лазаренко.

Мініполе звели за два місяці. Постелили штучний газон, поставили огорожу, нові ворота та навіть побудували трибуни для глядачів. Такий подарунок місцевим жителям зробила компанія ДТЕК у межах соціального партнерства з Миколаївською сільською радою. І цей проєкт — далеко не перший, що реалізували разом. Бо ДТЕК, як соціально відповідальний бізнес, надійний партнер громади, завжди підтримує талановиту молодь та дітей і втілює проєкти, що поліпшують життя регіону, кажуть у компанії.

«Компанія ДТЕК є відповідальною перед громадами, містами присутності, де є об'єкти компанії ДТЕК. Цей проєкт у межах соціального партнерства показує те, що ми разом із громадами здійснюємо та створюємо умови для життя мешканців цього регіону», — розповідає генеральний директор ДТЕК “Павлоградвугілля” Сергій Воронін.

За словами голови Миколаївської громади Віктора Одоєвцева, вони разом із компанією ДТЕК співпрацюють у багатьох проєктах.

«У програмі соціального партнерства у нас багато зроблено для шкіл. Це заміна вікон у Дмитрівському ліцеї. У Миколаївському ліцеї частково замінені», — коментує голова Миколаївської громади Віктор Одоєвцев.

На спортивний об’єкт у селі Миколаївка ДТЕК спрямувала понад один мільйон гривень.

Реклама

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама