У Межовому відкрили Центр надання соціально-побутових послуг

31.01.2020, 12:05
У Межовому відкрили Центр надання соціально-побутових послуг - фото 1

Тепер місцеві жителі та гості мають можливість зробити зачіску, відремонтувати взуття чи одяг за соціальними цінами.

Все – в одному місці. Про це розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

"Створення такого комунального закладу в ОТГ — справжня подія. А ще — свідчення успішного розвитку територій. Цей проєкт — гарний приклад співпраці громади та програми Агентства США з міжнародного розвитку “USAID”. На його реалізацію витратили понад 1 мільйона гривень. Більше половини коштів виділила громада", – зазначили в департаменті економічного розвитку.


Центр надання соціально-побутових послуг відкрили у будівлі колишнього клубу Комбінату хлібопродуктів. Приміщення осучаснили, також привели до ладу і навколишню територію.
Всередині облаштували перукарню та майстерні, в які закупили сучасне обладнання.
Серед послуг – пошив і вже згадане лагодження одягу, ремонт взуття. А ще – "робітник на годину". Можна замовити і косовицю, і прибирання оселі, і виконання сантехнічних робіт.

"Ціни у центрі значно нижчі за ринкові. Приміром, зачіску можна зробити за 20 гривень. Найняли фахівців, громада виплачуватиме їм зарплатню. Виручка з надання послуг піде на розвиток матеріальної бази закладу та на премії працівникам", – розповів голова Межівської ОТГ Володимир Зражевський.


Адреса центру: селище міського типу Межова, проспект Незалежності, 5а.


Нагадаємо, раніше у Сурсько-Литовському відкрили Центр безпеки. У його штаті — по 4 пожежних, водія і начальника варти. Вони працюють позмінно. А ще чергує поліцейський громади.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: