У "Мечникова" тестуватимуть на новий штам коронавірусу "Омікрон"

У "Мечникова" тестуватимуть на новий штам коронавірусу "Омікрон" - фото 1

У лікарні ім. Мечникова від коронавірусу лікуються 66 пацієнтів, 16 з яких у важкому стані лежать у реанімації. Майже усі заразилися штамом "Дельта", кажуть медики.

У "Мечникова" вже готуються тестувати пацієнтів на новий різновид коронавірусу — "Омікрон". Для цього мають отримати нове обладнання, яке дозволить проводити необхідні дослідження. Лікарі кажуть: симптоми у нового штаму ковіду відрізняються від звичних респіраторних хвороб.

«Дуже висока втомленість, серцебиття і повна апатія. Ми готуємося і до цієї проблеми. Сьогодні ми перевіряємо всю лабораторну базу. Вирішуємо питання, щоб доповнити її суперсеканатором, який дозволить діагностувати цю хворобу за її різними ділянками», — говорить генеральний директор ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.


Раніше ми писали про те, що вакцина від штаму "Омікрон" може бути готова на початку 2022 року.

Реклама

 

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама