У "Мечникова" рятують багатодітного батька

У "Мечникова" рятують багатодітного батька - фото 1

Бійця Олександра доправили з передової 2 травня. У нього надважке черепно-мозкове поранення.

Осколок міни втрапив просто у череп. Що сталося на позиції на Донеччині — не пам’ятає. Каже: єдине, про що зараз мріє, — це одужати та повернути борг ворогам.

«Раптово прилетіла мені в гості одна цяцька. Що я потрапив аж сюди. Та все гатять. Є і з автоматів, є і 81-ші, і 120-ті», — розповідає поранений боєць Олександр.

Олександра до Дніпра доправили літаком. Його дружина і п’ятеро дітей уже поряд. Рік тому на цій самій позиції чоловік отримав перше поранення. Тоді постраждали ноги. Зараз, через мінний вибух, — голова.

«Два уламки були в голові, вони проникли через скроневу область. Одне око дуже постраждало. Сподіваємося, що наше лікування плюс реабілітація дадуть йому можливість не отримати сильну інвалідність», — ділиться головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.
 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама