У Мечнікова розповіли про кількість хворих на коронавірус

Генеральний директор Обласної клінічної лікарні імені Мечнікова Сергій Риженко розповів про заповненність ліжок у медзакладі.

Понад 19 тисяч нових хворих на ковід за добу виявили Україні. А в регіоні сьогодні додалось 1760 випадків. В обласній лікарні Мечникова майже дві сотні людей лежать в ковідному стаціонарі, із них 25 пацієнтів у реанімації. Більшість невакциновані і заражені штамом Дельта, кажуть лікарі. Наразі медики встановлюють сотню нових кисневих концентраторів.

«Зараз потрапляють дуже важкі пацієнти, як правило 70-80% це люди, які не можуть зійти з каталки. Вкрай важкі ураження, починаючи від 90 відсотків і закінчуючи — 100% ураження легень. У нас наразі 70 ліжок, які повністю йде подача кисню під високим тиском. Наразі у нас нормальний ліжковий фонд. Ми маємо резерв десь 50 ліжок», — каже генеральний директор Обласної клінічної лікарні імені Мечнікова Сергій Риженко.

Раніше ми писали про те, що 24 жовтня від коронавірусної інфекції в Україні вилікувалися майже 10 тисяч осіб (9783).

Також нагадаємо, що Кабінет міністрів України оголосив, що з 8 листопада невакцинованих вчителів та чиновників відсторонятимуть від роботи. В постанові чиновників, сказано, що керівники державних органів, підприємств, установ та організацій мають відсторонити тих працівників, які знаходяться у списку для обов'язкової вакцинації, але відмовилися від проведення щеплень. Нагадаємо, що згідно із рішенням Міністерства охорони здоров'я України обов’язковій вакцинації проти СOVID-19 підлягають працівники наступних сфер діяльності:

  1. центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  2. місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  3. закладів всіх рівнів освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Реклама

 

Ніка Лобанська
Ніка Лобанська Кореспондент програми «Деталі». Досвід роботи журналістом: 5 років. Улюблені теми: Шоу-біз, кримінальні новини, діджиталізація, туризм.

Реклама