У Маріуполі подружжя Симоненків-Іванців виховує 5 дітей

18 січня, 19:10
У Маріуполі подружжя Симоненків-Іванців виховує 5 дітей - фото 1

Троє з п’яти дітей є рідними, а ще двоє – всиновленими.

Подружжя не приховує - шлях звикання до нових членів родини був буремним.

«Якщо діти для нас чимось і відрізняються, то не тим, що рідні, не рідні. А тим, що у кожного свої інтереси», - розповів прийомний батько Дмитро Симоненко.
Одного з прийомних дітей звати Андрієм. Турботливих батьків, які жадають ділитися теплом та любов'ю, він зустрів лише через рік після народження.

«У нього прокинувся інтерес до життя», - поділилась Оксана Іванець.


Мати згадує: зміни на краще помітили майже одразу, як забрали немовля з дитячого будинку. Поруч з батьками хлопчик почав робити свої перші кроки.
Але першою прийомною дитиною у сім’ї стала Варя. Анкету дівчинки майбутні батьки побачили на порталі «Сирітству – ні» Фонду Ріната Ахметова. Аби дитина звикла до нової родини, знадобилося чимало часу і терпіння.

«Варя у нас на інклюзивному навчанні, тому що у неї немає асоціативного мислення. Що апріорі повинна знати людина, Варя цього не знає», - пояснила Оксана Іванець.


Завдяки порталу «Сирітству - ні», окрім Варі, батьків знайшли близько 10 тисяч хлопчиків та дівчаток.

«З найперших днів роботи Фонд реалізує проєкти національного рівня. Один з найважливіших напрямків діяльності - подолання сирітства та популяризація сімейних форм виховання. Програма та портал “Рінат Ахметов - дітям. Сирітству - ні!” встановили моду на усиновлення, зробили його актуальним і важливим», – заявила директорка департаменту комунікацій Фонду Ріната Ахметова Юлія Єршова.


Цьогоріч родина взяла участь в новорічній акції Фонду «Рінат Ахметов - дітям». Малеча отримала подарунки і привітання.

«Для дітей це дійсно був яскравий якийсь вогник, яскрава подія. Дітям, звичайно, сподобалося. Діти були в захваті», - згадує Оксана Іванець.


Прийомний батько Дмитро Симоненко подякував Фонду за свято для дітей:

- Дякую Фонду Ріната Ахметова. Тому що дітям приємно відчувати, що про них пам'ятають.


За останні 6 років учасниками новорічної акції «Рінат Ахметов - дітям» стали 700 тисяч малюків у всій країні.

Поділитися: