У Марганці тривають роботи у спортивній школі: оновлюють басейн

У Марганці тривають роботи у спортивній школі: оновлюють басейн - фото 1

Нині працюють над внутрішнім оздобленням, міняють комунікації та вдосконалюють 25-ти метровий басейн.

Оновлюють єдиний у місті басейн: роботи тривають у марганецькій спортивній школі. Закладу вже близько пів століття, проте капітально його ремонтують вперше.

«Мені він буде подобатися в будь-якому вигляді, головне, щоб було обладнання і ми могли розвиватися і прогресувати. Я хотіла б бачити там електронне табло. На який час висновок за який ти проплив», - каже Валерія Цикунова, жителька Марганця.

Нині працюють над внутрішнім оздобленням, міняють комунікації та вдосконалюють 25-ти метровий басейн. Його оснащують потужною вентиляцією, системами очищення та підігріву води.

«Сама будівля буде енергомодернізована, утеплено покрівлю, фасад, замінено вікна на енергозберігаючі. Окрім басейну зроблять кімнати, де будуть тренери, буде відремонтовано гімнастичний зал», - розповідає Андрій Стрілець, директор підрядної організації.

Відтак, у басейні зможуть займатися увесь рік. В планах також відреставрувати вишку для стрибків у воду та поставити електронне табло.

«Після завершення ремонту у дітей і дорослих Марганцю буде сучасний басейн з оснащення таким як фільтри для води, підігрів і буде безпечною можливість займатися спортом», - зазначає Ольга Горб, заступниця голови обладміністрації.

Нагадуємо, що у Дніпрі здають кров для поранених на Південмаші.

Реклама

Юлія Звягінцева
Юлія Звягінцева Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, факультет журналістики. Досвід роботи 7 років.

Реклама