У Маломихайлівській громаді відкрили Центр надання адмінпослуг

У Маломихайлівській громаді відкрили Центр надання адмінпослуг - фото 1

У головному залі ЦНАПу облаштували 5 робочих місць для прийому та видачі документів. Також у приміщенні є громадська приймальня, де надають нотаріальні послуги.

У Маломихайлівці Синельниківського району відкрили ЦНАП. Сучасний офіс облаштували на першому поверсі місцевого Будинку культури. Там готові надати майже 200 найзатребуваніших адмінпослуг. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний.

«Пишаємося найбільшою мережею ЦНАПів в Україні. Файні супермаркети послуг з’являються навіть у найвіддаленіших куточках Дніпропетровщини. Сьогодні раді відкрити сучасний офіс у Маломихайлівській громаді. Тут мешканці зможуть отримати сервіси високої якості», — зазначив Іван Начовний.

Приміщення ЦНАПу поділене на зони інформування, очікування та обслуговування клієнтів. Для працівників є кімната відпочинку. Для відвідувачів – зручні дивани.

У Маломихайлівці відкрили ЦНАП - фото 190395

У Маломихайлівці відкрили ЦНАП
ФОТО: ДніпроОДА

У головному залі облаштували 5 робочих місць для прийому та видачі документів. Також у приміщенні ЦНАПу є громадська приймальня, де надають нотаріальні послуги.

Серед інших послуг, які можна отримати — реєстрація нерухомого майна, бізнесу, земельних ділянок, місця проживання, оформлення документів на дитину. Сюди ж — за вирішенням житлових та соціальних питань, дозвільними документами.

«Велика подія для села. Раніше в нас не було Центру надання адмінпослуг. Працюється із задоволенням. А місцеві мешканці відмічають, наскільки тут гарно і комфортно», — сказала начальниця Маломихайлівського ЦНАПу Ірина Демченко.

Окрім центрального офісу, ЦНАП має віддалені робочі місця. Два спеціаліста працюють у селі Гаврилівка, ще один – у селищі Просяна.

У Маломихайлівці відкрили ЦНАП - фото 190396

У Маломихайлівці відкрили ЦНАП
ФОТО: ДніпроОДА

Усі процеси автоматизовані. Центр підключений до єдиного програмно-технічного комплексу "Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області".

Кошти на реконструкцію приміщення виділили з місцевого бюджету. Придбання меблів та техніки профінансувала програма "U-LEAD з Європою".

Центр надання адмінпослуг знаходиться за адресою: с. Маломихайлівка, вул. Центральна, 28.

Загалом у 2021 році на Дніпропетровщини відкрили 23 ЦНАПа та 7 філій.

У Маломихайлівці відкрили ЦНАП - фото 190394

У Маломихайлівці відкрили ЦНАП
ФОТО: ДніпроОДА

Реклама

Читайте також: У Кам’янському ремонтують школу № 16

Реклама