У магазинах через локдаун заборонили продаж деяких непродовольчих товарів

Локдаун без шкарпеток та батарейок. У магазинах заборонили продаж деяких непродовольчих товарів. А ресторани та кафе взагалі закрили для відвідувачів. Чи можна купити їжу з собою та як працює транспорт?
Можна лише дивитися, але не купувати. Через локдаун у супермаркетах ввели чергові обмеження. Придбати тут можна лише продукти або товари першої необхідності. Решта — під забороною.
Новим правилам люди спочатку не вірили, а потім здивувалися.
Нині у супермаркетах під забороною — сірники, запальнички, зубочистки, лампочки, пакети для сміття і навіть шкарпетки. Чому так, та де логіка, люди кажуть — не розуміють.
У Кабміні кажуть: заборонені товари дійсно не впливають на поширення вірусу. Пояснюють: обмеження ввели з іншої причини.
Транспорт працює, як і раніше. До салону мають брати лише у масках та лише на місця для сидіння.
Без проблем зранку працювали і маршрутки. Єдине — о восьмій у спальних районах були невеликі черги.
Пасажири зізнаються: у справах доїхали швидко, бо деякі водії правила порушували.
А ось заклади освіти, ТРЦ, фітнес-центри, а ще бари та ресторани на час локдауну взагалі зачинені для відвідувачів. Купити можна лише на виніс.
Ресторатори кажуть: нині хоч і працюють, та собі у збиток.
Не в захваті від нових обмежень і самі клієнти. Та серед обурених є й ті, хто локдаун підтримує.
Під забороною нині й масові заходи. Попри це, на площах та бульварах людей не менше, аніж у новорічні свята.
Перший робочий день під час локдауну провели без черг і криворіжці. До салонів маршруток більшість людей сумлінно заходить у масках. Лише водії скаржаться, що прибутки поменшали, адже пасажирів — обмаль.
На зупинках людей мало, але і на маршрутку доводиться чекати довше, — жаліються криворіжці. Ірина зранку простояла понад годину.
Кафе та ресторани, як і скрізь, працюють лише на виніс або на доставку. А ось до салону краси можна потрапити за попереднім записом.
Загалом із початку січневого локдауну на Дніпропетровщині склали вже 310 протоколів. Правоохоронці кажуть: більшість із них — за відсутність маски.



