У Львові затримали "мінувальника" потяга "Дніпро – Івано-Франківськ"

У Львові затримали "мінувальника" потяга "Дніпро – Івано-Франківськ" - фото 1

8 січня 22-річний хлопець повідомив про те, що потяг №231 "Дніпро — Івано-Франківськ" заміновано. Щоб перевірити інформацію, поїзд зупинили, і це призвело до вимушеної його затримки.

8 січня за добу було отримано анонімні дзвінки про нібито мінування Центрального та Південного вокзалів у Києві, вокзалу у Херсоні, а надвечір ще й про мінування потяга № 231 "Дніпро — Івано-Франківськ". Через це поїзд було ретельно перевірено на станції "Знам'янка", що призвело до вимушеної затримки.

«В середньому за місяць надходить 4 повідомлення про хибні замінування вокзалів або поїздів, що привносить низку незручностей для пасажирів та подекуди збиває графіки їх руху», — повідомляють у пресслужбі "Укрзалізниці".

Уже 11 січня у Львові затримали 22-річного "мінера". Тепер хлопець очікує на покарання — до 6 років позбавлення волі згідно з ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України.

Раніше ми писали про те, що "Укрзалізниця" братиме гроші за друк квитків. За це доведеться заплатити 12 грн: 10 грн за саму послугу та 2 грн ПДВ. Зазначимо, що цю послугу зробили платною ще в середині грудня минулого року.

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама