У Луганській області надзвичайники продовжують гасити масштабні лісові пожежі

У Луганській області надзвичайники продовжують гасити масштабні лісові пожежі - фото 1

Як повідомляє ГУ ДСНС України в Луганській області, з 9 основних осередків сім — уже ліквідовані, 1 — локалізований і тривають роботи з локалізації пожежі біля села Смолянинове Новоайдарського району.

Завдяки комплексному застосуванню наземних сил та авіації вогнеборцям удалось не допустити повномасштабного розповсюдження пожежі на території 32 населених пунктів Станично-Луганського, Новоайдарського та Сєвєродонецького районів. Із 30 вересня–1 жовтня в районах пожеж загинули 11 людей: троє — внаслідок отруєння продуктами горіння, одна людина померла від отриманих опіків і три особи — через серцеві напади (причини смерті ще 4 людей наразі з’ясовуються).

 


Постраждали 19 осіб, зокрема 3 співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Гасіння пожеж продовжується. До цього процесу залучені близько 2,5 тисяч осіб та понад 250 одиниць техніки. Над ліквідацією пожеж працюють і рятувальники з Дніпропетровської області. Зараз на Луганщині знаходиться вже друга їх ротація у складі 55 людей та 13 одиниць техніки. Керує нашими надзвичайниками голова ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.


Нагадаємо, раніше у Кривому Розі в п'ятиповерхівці горіли електролічильники. Пожежа сталася сьогодні вранці.

Реклама